Kurs instruktora nurkowania Gdynia  recreational closed circuit rebreather rccr w szkole instruktorów nurkowania  Gdynia

Kurs instruktora nurkowania Gdynia  recreational closed circuit rebreather rccr w szkole instruktorów nurkowania  Gdynia

Kurs instruktora nurkowania Gdynia  recreational closed circuit rebreather rccr w szkole instruktorów nurkowania  Gdynia Jest, to szkolenie dla wszystkich instruktorów, którzy chcą zacząć nurkować na obiegach zamkniętych. Wraz z coraz większym zainteresowaniem urządzeniami wspomagającymi nurka w coraz dłuższym przebywaniem pod wodą- rośnie również silne zapotrzebowanie na instruktorów nurkowania recreational closed circuit rebreather rccr i mimo, że wśród często powtarzanych opinii na temat Rebreather rccr krąży wiele mitów, to coraz, więcej osób skłania się ku temu rozwiązaniu. Na początku może przerażać stopień skomplikowania konstrukcji z elementami elektroniki, to, jednak po odbytym szkoleniu odkryjesz , że posiada ona bardzo dużo zalet, a jej użytkowanie jest o wiele prostsze niż się wszystkim wydaje. Na szkoleniu instruktora nurkowania recreational closed circuit rebreather rccr w szkole instruktorów nurkowania  Gdynia  uzyskasz wszelkie informacje na temat bezpiecznego użytkowania i prawidłowego przeprowadzenia nurkowania dekompresyjnego z wykorzystaniem rccr. Na kursie niejednokrotnie rozłożysz i złożysz na poszczególne części Rebreather rccr. Jest, to jeden z pierwszych kursów technicznych, który otwiera przed, tobą nowe spojrzenie na nurkowanie .Po ukończonym kursie będziesz mógł nurkować na obiegu zamkniętym do głębokości nie przekraczającej 42 metry oraz wykonywać nurkowanie dekompresyjne z czasem dekompresyjnym maksymalnie do 15 minut z diluentem powietrznym air (aenx) 51 m z diluentem helowym (art).

Cena:

Ceny kursów instruktorskich ustalane są po konsultacji telefonicznej tel. +48 735 600 300  Zapraszamy

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a odwaga, odpowiedzialność i szukanie nowych wyzwań to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Marzysz o nauczaniu nurkowania, chciałbyś, aby Twoja pasja stała się Twoim zawodem, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jesteśmy profesjonalną szkołą instruktorów nurkowania. Dobra atmosfera, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zapewniają owocną i przyjemną naukę. Wyróżnia nas to, że nas kurs koncentruje się bardziej na tym, co Instruktor będzie umiał po kursie, a nie jedynie na przygotowaniu do zdania egzaminu. Wiemy jaką wiedzę musi zdobyć kandydat aby zostać instruktorem i potrafimy ją w odpowiedni sposób przekazać. Pomożemy Ci, abyś nabytą wiedzę i umiejętności mógł efektywnie wykorzystać w swojej przyszłej pracy jako instruktor nurkowania.

Posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu dużych centrów nurkowych za granicą i w Polsce. Nie uczymy niczego, czego samemu nie spróbowaliśmy i nie przyniosło to efektów w branży nurkowej. Nasza szkoła zapewnia: możliwość rozwoju, zdobywanie ciągłych doświadczeń, wiedzy, zapewnia satysfakcję zawodową oraz daje uprawnienia dzięki którym możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie. W naszej szkole Instruktorów nurkowania poświęcamy bardzo dużo czasu na korepetycje oraz warsztaty umiejętności nurkowych. Każdy program nauczania dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych.